Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych RAZEM - ul. Dąbrowskiego 125, 32-600 Oświęcim

Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych RAZEM w Oświęcimiu, ul. Dąbrowskiego 125, 32-600 Oświęcim, telefon 535-350-224

OVERVIEW

The web site razem-stowarzyszenie.pl presently has a traffic ranking of zero (the lower the superior). We have crawled seventeen pages inside the web site razem-stowarzyszenie.pl and found twenty-two websites referencing razem-stowarzyszenie.pl. I acquired one social communication platforms linked to razem-stowarzyszenie.pl.

RAZEM-STOWARZYSZENIE.PL TRAFFIC

The web site razem-stowarzyszenie.pl is seeing varying quantities of traffic throughout the the year.
Traffic for razem-stowarzyszenie.pl

Traffic ranking (by month) for razem-stowarzyszenie.pl

Traffic ranking by day of the week for razem-stowarzyszenie.pl

LINKS TO RAZEM-STOWARZYSZENIE.PL

Polska Unia Seniorów - Polska Unia Seniorów członek Europejskiej Unii Seniorów interesuje się wszelkimi sprawami seniorów. Ich uczestnictwem w życiu gospodarczym, społecznym i kulturalnym. Chce wspierać w zapobieganiu wszelkim formom wykluczenia osób s

Obywatelskie Porozumienie Razem dla Oświęcimia. Letter from Bishop Tadeusz Rakoczy.

Strona startowa

Skocz do głównej treści strony. Skocz do menu nawigacyjnego i logowania. O dwa schody za duzo. Akcja T4 - likwidacja niepełnosprawnych. Tereny byłego niemieckiego obozu koncentracyjnego i zagłady Auschwitz,. Odwiedziło 1 milion 430 tysięcy osób. To rekord w 65-letniej historii Muzeum . Co ważne, ponadmilionowa frekwencja utrzymuje się nieustannie od sześciu lat. Mieliśmy swoich posłów w Warszawie i co zrobili w sprawie dostępności.

WHAT DOES RAZEM-STOWARZYSZENIE.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of razem-stowarzyszenie.pl Mobile Screenshot of razem-stowarzyszenie.pl Tablet Screenshot of razem-stowarzyszenie.pl

RAZEM-STOWARZYSZENIE.PL SERVER

Our crawlers revealed that the main page on razem-stowarzyszenie.pl took four hundred and nine milliseconds to load. We could not observe a SSL certificate, so therefore I consider razem-stowarzyszenie.pl not secure.
46.4.33.72

We revealed that razem-stowarzyszenie.pl is implementing the Apache server.

SITE TITLE

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site states the following, "Pragniemy poinfomować, że Stowarzyszenie RAZEM przystąpiło do Małopolskiej Sieci NGO." I noticed that the web site said " Pomoc w poszukiwaniu opiekunów dla osób chorych, starszych, niepełnosprawnych." They also said " Chętnych do opieki prosimy o składanie CV w biurze Stowarzyszenia. Osoby poszukujące opiekunów prosimy o kontakt pod numerem 609 799 528 lub w biurze Stowarzyszenia. Zapraszamy na gimnastykę i masaż. Poniedziałek - gimnastyka o 1030 siedziba otwarta od 1000 do 1500. Telekariery - płatne staże dla osób niepełnosprawnych." The meta header had stowarzyszenie as the first optimized keyword. This keyword is followed by niewidomych, niepełnosprawnych, and ngo which isn't as important as stowarzyszenie. The other words razem-stowarzyszenie.pl uses is organizacja. pozarządowa is included and could not be viewed by search crawlers.

SEE SIMILAR BUSINESSES

Smile Box - Więcej niż Fotobudka Warszawa, Trójmiasto, Toruń, Bydgoszcz

Walentynki 2014 ze Smile Box w Heaven Club. Fotobudka Smilebox na OPENER 2014.

webPréprod.com Bloc-notes web dev co.

0 avec osTicket pour se connecter avec un compte Google , Facebook? Comment attribu.

Accueil - KreactionWEB.COM

Ceci est nécessaire pour empêcher des soumissions automatisées. Déjà inscrit chez nous? .